Kategorie

Platby

Lepidlo Bonatap M38 - 0,8kg

M057
Dostupnost:
Na objednávku
Delivery time: 2-5 dnů
ks
Cena bez DPH: 164,46 Kč / ks 199,00 Kč / ks
Lepidlo BONATAP M 38 0,8 kg


Lepidlo Bonatap M 38 je lepidlo na bázi styren-butadienového kaučuku a syntetických živic v organických rozpouštědlech. Lepidlo po vyschnutí vytváří měkký, pevný a elastický spoj a nezpůsobuje deformaci molitanu.

Fyzicko-chemické vlastnosti:
•    suchý zůstatek: 38-40 + 2
•    viskozita kF Φ4, pokrytí 50cm3 [s]: 30-40
•    odolnost spoje na odtržení po 24 hodinách: ručně pro spojení: polyuretanový molitan s  polyuretanovým molitanem – pevnost spoje vyšší než pevnost molitanu
•    deformace spoje: žádná

Použití:
Lepidlo Bonatap M 38 je určeno hlavně pro použití v nábytkářském a čalounickém průmyslu ke spojování čalounických materiálů jako: polyuretanové molitany, tkaniny, dřevo, vlákniny apod. Lepidlo po zaschnutí vytváří měkký a elastický spoj.

Způsob použití:
Před použitím lepidlo důkladně promíchejte. Lepidlo nanášejte nejlépe pneumatickou tryskovou pistolí. Teplota lepených materiálů a teplota v místnosti nesmí být nižší než 18 oC. Lepidlo může být naneseno na obě lepené plochy. Doba lepení je závislá na podmínkách (teplota, vlhkost vzduchu) a při oboustranném nanesení je 1-5 minut. Po spojení lepených ploch je nutné je k sobě přitlačit.

Bezpečnostní podmínky:
Lepidlo Bonatap M 38 používejte jen v řádně větraných prostorech a mimo dosah topidel a zdrojů sálavého tepla. V prostorách, kde je používáno lepidlo Bonatap M 38 musí být osvětlení a elektrická zařízení v provedení Ex., protože jsou rozpouštědla obsažená v lepidle hořlavá a jejich výpary vytváří se vzduchem výbušnou směs.

Skladování:
Lepidlo skladujte při teplotách 5-25oC v originálních, pečlivě uzavřených obalech. Takto skladované lepidlo má trvanlivost 6 měsíců od data výroby.