Kategorie

Platby

Taburet Kostka 35x35cm koženka

W326
Výrobce: Fortisline
Dostupnost:
Na objednávku
Delivery time: 5-7 dní
  • Barva:
ks
Cena bez DPH: 329,75 Kč / ks 399,00 Kč / ks

Taburet Kostka 35x35cm koženka

Taburety Kostka zhotovené z velmi kvalitních materiálů jsou dokonalým doplňkem nábytku obývacího pokoje, dětského pokoje nebo ložnice. Výborně se hodí také do klubů, restaurací, barů a dalších prostor.


Taburety Kostka jsou vyrobeny z velmi kvalitní a atestované tkaniny umělá kůže – eko-kůže. Veškeré šití je provedeno pevnými, trvanlivými čalounickými nitěmi. Spodní část taburetu je vyrobena z dřevotřísky potažené tkaninou texfil a doplněnou čtyřmi plastovými nožkami (viz obrázek níže):


Celkové kvalitní provedení Vám zaručuje komfortní užívání, bezpečnost, trvanlivost a opravdu skvělý vizuální efekt. Současně se díky použitému materiálu (eko-kůži) velmi snadno udržují a jsou opravdovou ozdobou každého interiéru.


Taburety Kostka jsou k dispozici v 9 barvách:


Trojúhelníkové nožky z umělé hmoty:

Technické údaje:
• Rozměry taburetu: 35x35cm (výška C je uvedena bez nožek)
• tkanina: čalounická koženka (eko-kůže)
   - barva: 9 barev
   - hygienický atest PZH
   - koženka se strukturou připomínající pravou kůži
• nožky: trojúhelníkové z umělé hmoty
   - rozměry: výška: 15 mm, délka strany: 63mm
Informace o údržbě a čištění

Materiál je velmi snadný na údržbu a čištění. Během údržby stačí taburet přetřít vlhkým, měkkým hadříkem. Lehké zašpinění lze umýt mýdlovou vodou nebo jemným pracím prostředkem, který neobsahuje detergenty. Potom je povrch potřeba přetřít čistým navlhčeným hadříkem. Potřísněná místa je nutné umýt vodou pokud možno co nejrychleji. Skvrny na povrchu nestírejte silně! Na čištění nepoužívejte prostředky, které mohou povrch poškrábat nebo ho poškodit: kartáče, drátěnky, písky, prášky apod. Nepoužívejte chemické čistící prostředky, běliče ani vosky – mohou poškodit povrch materiálu.